Poplatek za rok 2017 uhraďte na OÚ v Hostašovicích!

dospělí                30,-

děti (do 15 let)      10,-

UPOZORNĚNÍ: V měsíci srpnu 2016 bude knihovna zavřena.

Odkaz na online katalog:

klikněte zde

Na této stránce můžete zjistit, které knížky v knihovně máme.

UPOZORNĚNÍ: 25.12.2015 a 1.1.2016 bude knihovna ZAVŘENA!

Školka v knihovně

Dne 4. 3. 2014 navštívily děti z mateřské školky naši knihovnu. Nejprve se dozvěděly, jak v to v knihovně chodí, společně jsme si přečetli pohádku z knížky "Nová dobrodružství včelky Máji" a nakonec si děti prohlédly knížky, které se jim líbily.

Doufáme, že se u nás dětem líbilo a budeme se těšit na jejich další návštěvu.

Poplatek na rok 2014 zaplatit na OÚ v Hostašovicích.

dospělí                30,-

děti (do 15 let)     10,-

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

05.07.2013 15:43
Vážení a milí návštěvníci! V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené...

Vaše knihovna má nový web!

05.07.2013 15:42